LNR1V154MSE
MFR.Part #
LNR1V154MSE
JLCPCB Part #
C1586069
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 0.15F 103mm 17.595A@10kHz 28.6mm 35V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS