LNR1K333MSE
MFR.Part #
LNR1K333MSE
JLCPCB Part #
C1651139
Package
Bolt,D51xL123mm
Description
-40℃~+85℃ 10.58A@10kHz 123mm 22mm 33000uF 5000hrs@85℃ 51mm 80V ±20% 螺栓,D51xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS