LNK2W272MSEHBN
MFR.Part #
LNK2W272MSEHBN
JLCPCB Part #
C1616734
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 15.4A@10kHz 2700uF 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS