LNK2W182MSEFBN
MFR.Part #
LNK2W182MSEFBN
JLCPCB Part #
C1619922
Package
Bolt,D51xL108mm
Description
-25℃~+85℃ 10.64A@10kHz 108mm 1800uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS