LNK2V822MSEJBN
MFR.Part #
LNK2V822MSEJBN
JLCPCB Part #
C1617925
Package
Bolt,D90xL123mm
Description
-25℃~+85℃ 123mm 31.8mm 33.6A@10kHz 350V 5000hrs@85℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS