LNK2G682MSEGBN
MFR.Part #
LNK2G682MSEGBN
JLCPCB Part #
C1619756
Package
Bolt,D63.5xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 193mm 28.6mm 28.84A@10kHz 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm 6800uF ±20% 螺栓,D63.5xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS