LNK2G472MSEGBN
MFR.Part #
LNK2G472MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618436
Package
Bolt,D63.5xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 14.8A@120Hz 28.6mm 400V 4700uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS