LNC2W682MSEJBB
MFR.Part #
LNC2W682MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618662
Package
Bolt,D90xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 31.8mm 38.5A@10kHz 450V 5000hrs@85℃ 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS