LNC2W682MSEHBB
MFR.Part #
LNC2W682MSEHBB
JLCPCB Part #
C1617869
Package
Bolt,D76.2xL148mm
Description
-40℃~+85℃ 148mm 31.8mm 33.32A@10kHz 450V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS