LNC2V392MTEH
MFR.Part #
LNC2V392MTEH
JLCPCB Part #
C1616494
Package
Bolt,D76.2xL73mm
Description
-40℃~+85℃ 14.3A@120Hz 31.8mm 350V 3900uF 5000hrs@85℃ 73mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS