LNC2H822MSEJBN
MFR.Part #
LNC2H822MSEJBN
JLCPCB Part #
C1619288
Package
Bolt,90x165mm
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 47.18A@10kHz 500V 8200uF 90mm ±20% 螺栓,90x165mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS