LNC2H562MSEJBB
MFR.Part #
LNC2H562MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618734
Package
Bolt,D90xL123mm
Description
-40℃~+85℃ 123mm 31.8mm 36.96A@10kHz 5000hrs@85℃ 500V 5600uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS