LNC2H272MSEHBN
MFR.Part #
LNC2H272MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619368
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 22.12A@10kHz 2700uF 31.8mm 5000hrs@85℃ 500V 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS