UPS1A221MED1TD
MFR.Part #
UPS1A221MED1TD
JLCPCB Part #
C1582467
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 250mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS