LLG2C102MELZ40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLG2C102MELZ40
JLCPCB Part #
C1582090
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 2000hrs@85℃ 22mm 3A@120Hz 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS