LKS1V562MESZ
MFR.Part #
LKS1V562MESZ
JLCPCB Part #
C1604372
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.25A@120Hz 22mm 35V 35mm 5600uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS