LKS1V392MESZ
MFR.Part #
LKS1V392MESZ
JLCPCB Part #
C1583442
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 25mm 35V 3900uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS