LKS1K332MESZ
MFR.Part #
LKS1K332MESZ
JLCPCB Part #
C1608197
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 3300uF 3A@120Hz 50mm 80V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS