LKS1H222MESZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS1H222MESZ
JLCPCB Part #
C3722533
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 2200uF 22mm 25mm 50V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS