LKG1V103MESBBK
MFR.Part #
LKG1V103MESBBK
JLCPCB Part #
C1580956
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 3.8A@120Hz 30mm 35V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS