LKG1J102MESYAK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1J102MESYAK
JLCPCB Part #
C1600886
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.45A@120Hz 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 20mm 25mm 63V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS