LKG1H272MESZAK
MFR.Part #
LKG1H272MESZAK
JLCPCB Part #
C1602769
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 2700uF 2A@120Hz 30mm 50V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS