LKG1H122MESCCK
MFR.Part #
LKG1H122MESCCK
JLCPCB Part #
C1606972
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 20mm 35mm 50V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS