LGY1V123MELB40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGY1V123MELB40
JLCPCB Part #
C1590025
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 3.335A@50kHz 30mm 35V 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS