LGY1K332MELB35
MFR.Part #
LGY1K332MELB35
JLCPCB Part #
C1582821
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.4A@120Hz 30mm 3300uF 35mm 5000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS