LGY1C473MELC45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGY1C473MELC45
JLCPCB Part #
C1588317
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 35mm 45mm 47000uF 5.405A@50kHz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS