LGW2W181MELZ45
MFR.Part #
LGW2W181MELZ45
JLCPCB Part #
C7216214
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.35A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 450V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS