LGU2E331MELA
MFR.Part #
LGU2E331MELA
JLCPCB Part #
C729596
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS