LGU2A561MELZ
MFR.Part #
LGU2A561MELZ
JLCPCB Part #
C3721882
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.07A@120Hz 100V 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS