LGU1C183MELZ
MFR.Part #
LGU1C183MELZ
JLCPCB Part #
C3723720
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 18000uF 2.98A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS