LGR2W121MELB30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGR2W121MELB30
JLCPCB Part #
C1588134
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.0296A@50kHz 10000hrs@105℃ 10mm 120uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS