LGR2G221MELB40
MFR.Part #
LGR2G221MELB40
JLCPCB Part #
C1582678
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 1A@120Hz 220uF 30mm 400V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS