LGN2C332MELC50
MFR.Part #
LGN2C332MELC50
JLCPCB Part #
C1580591
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 4.95A@50kHz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS