LGJ2G560MELY20
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGJ2G560MELY20
JLCPCB Part #
C1498062
Package
Plugin,D20xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 20mm 3000hrs@105℃ 400V 550mA@120Hz 56uF ±20% 插件,D20xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS