LAKW6820MELZ35
MFR.Part #
LAKW6820MELZ35
JLCPCB Part #
C1603749
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 420V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS