LAKW6121MELA35
MFR.Part #
LAKW6121MELA35
JLCPCB Part #
C1603509
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 420V 862.5mA@10kHz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS