LAK2G151MELZ45
MFR.Part #
LAK2G151MELZ45
JLCPCB Part #
C1603943
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 400V 45mm 805mA@10kHz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS