GYA1H101MCW1GS
MFR.Part #
GYA1H101MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517649
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A@100kHz 100uF 10mm 10mm 28mΩ@100kHz 4000hrs@125℃ 50V ±20% SMD,D10xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS