PZU20B1A,115
MFR.Part #
PZU20B1A,115
JLCPCB Part #
C553652
Package
SOD-323
Description
1 Independent 18.86V~19.7V 20V 20Ω 320mW 50nA@15V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS