PZU10B1A,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PZU10B1A,115
JLCPCB Part #
C553570
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@7V 10V 10Ω 320mW 9.45V~9.87V SOD-323 Zener Diodes ROHS