PTVS7V5P1UTP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS7V5P1UTP,115
JLCPCB Part #
C553468
Package
SOD-128
Description
12.9V 200nA 46.5A 600W 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS