PTVS51VS1UR,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS51VS1UR,115
JLCPCB Part #
C553438
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 100nA 4.9A 400W 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS