PTVS30VS1UR,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS30VS1UR,115
JLCPCB Part #
C553410
Package
SOD-123W
Description
100nA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS