PTVS24VS1UR,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS24VS1UR,115
JLCPCB Part #
C553398
Package
SOD-123W
Description
10.3A 100nA 24V 26.7V 38.9V 400W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS