PTVS13VS1UR,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS13VS1UR,115
JLCPCB Part #
C553369
Package
SOD-123W
Description
100nA 13V 14.4V 18.6A 21.5V 400W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS