PSMN2R7-30BL,118
MFR.Part #
PSMN2R7-30BL,118
JLCPCB Part #
C553261
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 170W 2.15V 3.954nF 30V 3mΩ@10V 66nC@10V D2PAK MOSFETs ROHS