PSMN1R5-30BLE118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN1R5-30BLE118
Description
-55℃~+175℃ 1.168nF 1.5mΩ@10V 120A 14.934nF 2.15V 228nC@10V 30V 401W N-Channel - MOSFETs ROHS