PMZB670UPE,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMZB670UPE,315
JLCPCB Part #
C547300
Package
SOT-883-3
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 12pF 20V 360mW 670mΩ@4.5V 680mA 87pF 900mV SOT-883-3 MOSFETs ROHS