PMEG3005EEFZ
MFR.Part #
PMEG3005EEFZ
JLCPCB Part #
C552851
Package
DFN0603-2
Description
1 Independent 15uA@30V 30V 500mA 670mV@500mA DFN0603-2 Schottky Diodes ROHS