PMEG3005AEA,115
MFR.Part #
PMEG3005AEA,115
JLCPCB Part #
C513110
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10A 150uA@30V 30V 430mV@500mA 500mA SOD-323 Schottky Diodes ROHS